Թվային լանդշաֆտի ակտիվ զարգացման ֆոնին Rakuten Viber-ը նոյեմբերի 14-ին՝ ժամը 11:00-ին (GMT +4, Երևանի ժամանակով 15։00), պատրաստվում է անցկացնել բացառիկ առցանց վեբինար, որի մասնակիցներն արժեքավոր տեղեկություններ կստանան ապրանքանիշի և օգտատերերի փոխազդեցության գործում սուպերհավելվածի հեղափոխական ներուժի մասին։ Վեբինարի բանախոսների թվում կլինի նաև NEWS.am-ի խմբագիրներից Սասուն Խաչատրյանը։
Միջոցառման ծրագիրը ներառում է գլոբալ թվային լանդշաֆտի վերաբերյալ համապարփակ ակնարկ, օգտակար տեղեկատվություն Rakuten Viber-ի մասին՝ որպես հզոր սուպերհավելված, որը նպաստում է ապրանքանիշ-օգտատեր փոխազդեցության ընդլայնմանը: Մասնակիցները կկարողանան ծանոթանալ Rakuten Viber-ի բազմակողմ լուծումներին, որոնք նախատեսված են ապրանքանիշի հետ փոխազդեցությունը դյուրացնելու, ապրանքանիշի ճանաչվածությունը մեծացնելու, նոր հնարավոր հաճախորդներ ներգրավելու և օգտատերերի ընդհանուր փորձառությունը զգալիորեն բարելավելու համար:
Ավելին, վեբինարը նպատակ ունի ցույց տալ, թե ինչպես կարող են Rakuten Viber գործիքներն արդյունավետորեն մեծացնել վաճառքի ծավալը, օպտիմալացնել ներդրումների վերադարձելիությունը, ավելացնել վեբ տրաֆիկը և նպաստել հաճախորդների երկարաժամկետ հավատարմությանը՝ միաժամանակ ապահովելով ծախսերի օպտիմալ արդյունավետություն բոլոր չափերի բիզնեսների համար:
Վեբինարի ընթացքում, որին կմասնակցեն ոլորտի մասնագետներ և Rakuten Viber-ի առաջատար փորձագետներ, կներկայացվեն հաջողության պատմություններ առաջատար ընկերություններից, որոնք օգտագործել են Rakuten Viber-ի բիզնես գործիքները իրենց ռազմավարական նպատակներին հասնելու համար: Բանախոսների թվում են DK Capital-ի գործադիր տնօրեն Դավիթ Կենչաձեն, Rakuten Viber-ի բիզնեսի գլոբալ զարգացման և համագործակցության ղեկավար Պետյա Կամբուրովան, NEWS.am-ի խմբագիրներից Սասուն Խաչատրյանը և մի քանի այլ հայտնի մասնագետներ։
Այս հետաքրքիր և բովանդակալից միջոցառմանը մասնակցելու համար պետք է նախապես գրանցվել։ Գրանցվելուց հետո մասնակիցները կստանան հաստատման նամակ, որը պարունակում է բոլոր անհրաժեշտ տեղեկությունները միջոցառմանն առանց խոչընդոտների միանալու համար։

На фоне активного развития цифрового ландшафта Rakuten Viber готовится провести эксклюзивный онлайн-вебинар 14 ноября в 11:00 (GMT +4), где можно будет получить бесценную информацию о революционном потенциале суперприложения в сфере взаимодействия бренда и пользователя. В числе докладчиков на вебинаре выступит Сасун Хачатрян, один из редакторов NEWS.am.
Программа мероприятия включает всесторонний обзор глобального цифрового ландшафта, полезную информацию о Rakuten Viber как о мощном суперприложении, способствующем расширению взаимодействия между брендом и пользователем. Участники могут ознакомиться с многогранными решеними Rakuten Viber, предназначенными для облегчения взаимодействия с брендом, повышения узнаваемости бренда, привлечения новых потенциальных клиентов и значительного улучшения общего пользовательского опыта.
Более того, цель вебинара — продемонстрировать, как инструменты Rakuten Viber могут эффективно повысить продажи, оптимизировать рентабельность инвестиций, увеличить веб-трафик и способствовать долгосрочной лояльности клиентов, обеспечивая при этом оптимальную экономическую эффективность для бизнеса всех масштабов.
На вебинаре, в котором примут участие профессионалы отрасли и ведущие эксперты Rakuten Viber, будут представлены истории успеха ведущих компаний, которые использовали бизнес-инструменты Rakuten Viber для достижения своих стратегических целей. В числе спикеров — Давид Кенчадзе, генеральный директор DK Capital, Петя Камбурова, руководитель отдела глобального BD и партнерства в Rakuten Viber, Сасун Хачатрян, один из редакторов NEWS.am, и некоторых других выдающихся профессионалов.
Для участия в этом увлекательном и информативном мероприятии, необходимо зарегистрироваться. После регистрации участники получат электронное письмо с подтверждением, содержащее всю необходимую информацию для беспрепятственного доступа к ивенту.