Համացանցում հայտնվել են Samsung Galaxy S25 Ultra սմարթֆոնի մակետի լուսանկարները, որոնց հիման վրա կարելի է պատկերացում կազմել կորեական ընկերության ապագա ֆլագմանի դիզայնի մասին։ Լուսանկարները հրապարակել է հայտնի ինսայդեր Սթիվ Հեմերսթոֆերը, որը X սոցցանցում հայտնի է OnLeaks մականունով։
Լուսանկարը լավագույն որակի չեն, և դժվար է որևէ բան ասել էկրանի շրջանակի մասին, սակայն ավելի վաղ ինսայդերները տեղեկացնում էին, որ այն շատ ավելի փոքր է դառնալու: Փոխարենը հստակ երևում են կորպուսի կլոր եզրերով անկյունները, իսկ սպիտակ տարբերակի յուրաքանչյուր մոդուլ ունի արծաթագույն շրջանակ։
Galaxy S25 շարքի պաշտոնական պրեմիերան սպասվում է 2025-ի հունվարին։ Հայտնի ինսայդեր Ice Universe-ի տվյալներով՝ շարքի բոլոր մոդելները կկառուցվեն Qualcomm Snapdragon 8 Elite մեկ չիպային համակարգի վրա։
Սթիվ Հեմերսթոֆերը նախկինում տարբեր սմարթֆոնների ռենդերային ճիշտ լուսանկարներ է ստեղծել՝ նախքան դրանց հրապարակումը: Այդպիսի արտահոսքերից են Samsung Galaxy S21-ը, Huawei Mate 40-ը, Pixel 5-ը, Sony Xperia XZ4-ը, Google Pixel 4 XL-ը և շատ այլ սմարթֆոններ։

Photos of a mockup of the Samsung Galaxy S25 Ultra smartphone have appeared on the Internet, based on which one can get an idea of the design of the future flagship of the Korean company. The photos were published by the famous insider Steve Hemmerstoffer, who is known on the X social network under the nickname OnLeaks.
The photo is not of the best quality, and it is difficult to say anything about the screen frame, but earlier insiders reported that it will become much smaller. Instead, the corners of the body with rounded edges are clearly visible, and each module of the white version has a silver frame.
The official premiere of the Galaxy S25 series is expected in January 2025. According to the famous insider Ice Universe, all models of the series will be built on the Qualcomm Snapdragon 8 Elite single-chip system.
Steve Hemmerstoffer has previously created accurate renders of various smartphones before they were released. Such leaks include the Samsung Galaxy S21, Huawei Mate 40, Pixel 5, Sony Xperia XZ4, Google Pixel 4 XL, and many more.